LUMATEK Zeus 465W PRO 2.9 nerozbalené v záruce 1kus+ 2kusy LEDIDEAL Vero gen.8 50W na čočku na předpěst za 2000,- 14.500,- Kč

Toto je můj inzerát
Vloženo: 22.11.2023 10:30 Typ: Nabízím Kategorie: Komplety Od: (neuvedeno) Město: Praha

Nerozbaleno v záruce!
Sestává z 5 LED panelů (5 x 93W), které charakterizuje světelný tok PPF 1353 µmol/s a velmi vysoká účinnost 2.9 µmol/J.
Na výše uvedených hodnotách má zásluhu i nejnovější generace špičkových čipů (Osram a Lumiled Philips), stojící na samotném vrcholu LED technologií.
Výkon zařízení lze pohodlně regulovat s ohledem na aktuální fázi rostlin, aniž by došlo ke snížení jeho účinnosti.
Nová řada ZEUS 2.9 je vybavena originálním ovladačem s připojovacími kabely.
Precizní konstrukce i efektivní rozmístění jednotlivých LED diod jsou uzpůsobeny pro rovnoměrný rozptyl světla. Vyzařované světlo se šíří rovnoměrně na velmi krátkou vzdálenost od rostlin. Díky tomu vám stačí jediný zdroj světla i pro vícevrstvé kultivační systémy!
Stačí vám jedno svítidlo pro růst i květ, které spolehlivě obsáhne pěstební prostor až 120 x 120 cm, což z něj dělá ideální plnospektrální zdroj světla pro střední growboxy.
Funkční design vyniká také nízkým profilem, takže představuje skvělou volbu tím spíše, pokud máte pěstební stan nebo místnost s nižším stropem. Stmívatelné diody můžete bez obav umístit do blízkosti vršků rostlin, a to až na vzdálenost půl metru.
Bezpečnost především - krytí IP65 chrání svítidlo před poškozením. LED moduly navíc neobsahují těžké kovy jako je rtuť, která je používána při výrobě výbojek a zářivek, takže při případném poškození nehrozí kontaminace prostoru.
Další novinkou této řady je technologie ochranného krytu Clear Glue na LED lištách, umožňující vyšší propustnost světla (99 %) a zanedbatelné světelné ztráty. Clear Glue se stará také o prodlouženou životnost diod, zvýšenou odolnost proti korozi a vodotěsné krytí IP65.
Je třeba vypíchnout snadnou instalaci i bezproblémovou výměnu jednotlivých LED segmentů.
Pro základní údržbu stačí vlhký bavlněný hadr.
Kromě rychlé návratnosti investice do LED technologií od Lumateku získáte zařízení s dlouhou životností. Řečí čísel až 60 000 hodin svícení. Výrobce si za kvalitou stojí, a tak můžete počítat s pětiletou zárukou!

Odpovědět na inzerát
Vaše jméno:
Váš email:
Zpráva: