Vaporizer DaVinci Ascent varianta Carbon Fiber 3.000,- Kč

Toto je můj inzerát
Vloženo: 20.2.2018 10:49 Typ: Nabízím Kategorie: Ostatní Od: (neuvedeno) Město: Praha 3

Vaporizer DaVinci Ascent je malý přenosný vaporizer pro suché byliny, oleje a extrakty od známého amerického výrobce. Je vyroben z kvalitních materiálů. Tělo je hliníkové, plnící komora je z keramiky, která je potažená sklem a výpar je vedený skleněnými trubičkami. Přes tento vaporizér je možné vaporizovat i extrakty tekuté konzistence, ale i třeba CBD krystaly.
Součástí balení jsou i 2 ks sklěněných kontejnerů na extrakty a náhradní skleněné náústky. Nabití vaporizéru trvá cca 4 hodiny. Komora pojme 0,3 gramy sušených bylinek.

Ascent má digitální OLED displej a umožňuje manuální nastavení teploty 0 - 221 °C. Displej ukazuje kromě teploty i stav baterie a stav nahřívání. Na displeji se ovládají také další, pro kapesní vaporizér nadstandardní funkce:

1. Zapínání/vypínání nahřívání komory

2. Automatické vypnutí vaporizéru nastavitelné na určitý čas nečinnosti

3. Osobní vaporizační cyklus. Ten umožňuje přizpůsobit teplotu nahřívání v komoře a délku nahřívání v průběhu vaporizace. Můžete si naprogramovat až 3 různé vaporizační teploty a jejich čas trvání. Je to využitelné když chcete vaporizovat postupně od nižších po vyšší teploty. Nastavíte cyklus a nemusíte přepínat teploty, vaporizér je mění automaticky po nastaveném čase.

Detailní popis s obrázky a video
https://www.kvalitnivaporizer.cz/vaporizery/Da-Vinci/DaVinci-Ascent-Vaporizer-B


Poslat autorovi email
Vaše jméno
Váš email